Pozycjonowanie stron

Oferujemy profesjonalne pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach. Stosujemy skuteczne i bezpieczne metody.

Pozycjonowanie to idealnie dopracowana treść na stronie internetowej oraz marketing stworzony wokół marki w odpowiedni sposób. Altuena przez lata wypracowała skuteczne techniki, które nie tylko podnoszą pozycję witryny w wyszukiwarce, ale przede wszystkim zwiększają rozpoznawalność marki już od pierwszych miesięcy pozycjonowania. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy bardzo przejrzysty panel, w którym można monitorować postępy naszej pracy. Pozycjonowanie rozpoczynamy od doboru właściwych fraz kluczowych, analizy witryny oraz analizy konkurencji. Nie wiesz od czego zacząć pozycjonowanie swojej witryny ? – skontaktuj się z nami – nasz konsultant wytłumaczy krok po kroku cały proces pozycjonowania, a także dokona wstępnej analizy witryny.

Dowiedz się więcej

Opieka nad marką

Lubisz kompleksowe rozwiązania ? Możemy zaopiekować się Twoją marką od A do Z. Czy można jeszcze łatwiej ? no chyba nie… ale stale nad tym pracujemy.

Nie tylko wykonamy dla Ciebie pozycjonowanie, przygotujemy graficzne materiały, poprowadzimy kampanię w Social Media, a także zorganizujemy lokalną kampanię. Wszystko mądrze połączymy ze sobą, dzięki temu – Ty poniesiesz niskie koszty, a w zamian możesz się spodziewać dużego efektu. Brzmi zbyt bajkowo aby było prawdą, być może – jednak mamy już na swoim koncie kampanie zrealizowane z sukcesem, którymi możemy się pochwalić.

Dowiedz się więcej

Promocja lokalnego biznesu

Nie chcesz wychodzić ze swoim biznesem na cały świat, a zależy Ci jedynie na niedrogim pozycjonowaniu lokalnym ?

Świetnie trafiłeś ! Altuena wspiera lokalne biznesy pozycjonując je, a także tworząc specjalne kampanie społeczne, dzięki którym kierujemy do lokalnych biznesów jeszcze więcej klientów. Promocja lokalnego biznesu to niedroga usługa, która pozwala w krótkim czasie zwiększyć rozpoznawalność marki oraz dotrzeć do nowych klientów. Realizując lokalny marketing zawsze najpierw słuchamy naszych klientów, uzgadniając wspólnie strategię, aby później uderzyć z pełną mocą i zająć odpowiednie pozycje w wyszukiwarkach. Skorzystaj z lokalnego pozycjonowania już dziś !

Dowiedz się więcej

Akademia Pozycjonowania

Jeżeli chcesz samodzielnie pozycjonować swoją stronę internetową – nasza Akademia Pozycjonowania stoi przed Tobą otworem.

Nauka pozycjonowania nigdy nie była tak prosta i skuteczna. Oferujemy roczny kurs pozycjonowania, który maksymalnie zabierze 10 minut dziennie z Twojego życia. Codziennie, przez 365 dni w roku będziesz otrzymywać od nas materiały, które pomogą Ci wypozycjonować Twoją stronę internetową. Czasami będzie to zadanie na minutę, czasami poświęcisz 5-10 minut. Przekazując wiedzę w „małych dawkach” – nasi kursanci uczą się zdecydowanie lepiej. Łatwiej też jest znaleźć 10 minut dziennie niż dwie godziny co tydzień. Marzysz o wysokich pozycjach w wyszukiwarkach, a nie chcesz na to wydawać milionów – być może akademia pozycjonowania to coś czego szukasz.

DOŁĄCZ

Tysiące nowych klientów 

Jest na wyciągnięcie ręki. Podejmij właściwe działania już teraz.

NAPISZ DO NAS