Project Description

Projekt

Akademia pozycjonowania to projekt, który stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą wypozycjonować swoją stronę internetową i tym samym nauczyć się pozycjonowania stron. To nie jest kurs dla kogoś – kto nie posiada strony www. Jeżeli chcesz nauczyć się pozycjonowania, wychodzimy z założenia, że najłatwiej jest to zrobić praktykując. Zapraszamy kiedy będziesz mieć stronę www.

Co zyskam ?

Przystępując do kursu, nauczysz się poprawnego, zgodnego z wytycznymi wyszukiwarek pozycjonowania. Celem kursu jest wpojenie Ci zachowań – które i tak wykonujesz. Ustawienie ich w odpowiedniej kolejności, to już część pozycjonowania. Kiedy zakończysz kurs, Twoja strona będzie wypozycjonowana. Jest to również kurs dla osób, które myślą o tym by otworzyć biznes polegający na pozycjonowaniu stron.

Czas

Wiemy, że czas jest dla każdego z nas kluczowy. Wiemy, że po intensywnym 3-5 godzinnym kursie, nikt normalny nie zapamięta wszystkiego. Akademia pozycjonowania to kurs bardzo małych kroków. Codziennie będziesz otrzymywać bardzo małe zadanie, które nie zajmie Ci więcej niż 10 minut ! Codziennie wytłumaczymy w prosty sposób jedną istotną rzecz – na pewno zrozumiesz.

KURS POZYCJONOWANIA

Czyli czego się nauczysz i jak to wygląda krok po kroku. Po tym kursie pozycjonowanie stanie się przyjemne.

Galeria

Kilka zrzutów ekranu z akademii pozycjonowania.

WIEDZA JEST WAŻNA

Zarówno przed kursem jak i po kursie ochotnicy wypełniają test, który pokazuje ile wiedzy udało nam się przekazać. Postanowiliśmy przygotować mały wykres, na którym zaznaczymy które umiejętności wzrosły najbardziej.

95%

ROZPOZNAWANIE
POZYCJONOWANIA
NA INNYCH STRONACH

80%

ANALIZA
STRONY
INTERNETOWEJ

77%

PRAWIDŁOWY
DOBÓR SŁÓW
KLUCZOWYCH

50%

ZAUWAŻANIE
BŁĘDÓW INNYCH
POZYCJONERÓW